Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
cz en
Facebook Menu

Držíme krok s moderní dobou

První plně ekologická čistírna oděvů v objetí zelené – nový bezpečný proces čištění pro ovzduší, vodu a půdu! Poprvé máte Vy i Vaše oděvy skutečnou možnost volby čištění – Solvon K4.

Vážení přátelé, naše jméno znamená hodně. A proto jsme vynaložili nemalé úsilí i finance, abychom jako první v České republice v roce 2012 představili a uvedli na trhu do provozu ekologickou službu se zcela unikátním a novým bezpečným systémem čištění oděvů, který je šetrný k životnímu prostředí, oděvům a v neposlední řadě Vám zákazníkům.

„Jsme tu s Vámi již přes 25 let a stále udáváme tempo v našem oboru!“

Většina čistíren oděvů v České republice stále používá synteticky chlorované uhlovodíky, tzv perchlorethylen, který EPA klasifikuje jako nebezpečnou látku. Kalifornie a severské státy jako první přistoupili k zákazu používání této látky, ostatní evropské státy navrhly obdobné právní kroky a Čistírna oděvů Daja v Praze 1, 5, 6 a v Hradci Králové, vám nabízí jako první tuto bezpečnou a ekologickou možnost volby čištění oděvů.

Můžete mít dobrý pocit - používání systému čištění v lázni Solvon K4 nepředstavuje žádné riziko pro lidi, ovzduší, vodu i půdu. Je bezpečné pro kůži, vhodné pro alergiky jako non alergenní a nedráždivé. Čistění v této lázni je dobré pro Vaši kůži i oblečení, které nosíte a které dýcháte.

Čistírna oděvů Daja v Praze 1, 5, 6 a Hradci Králové pracuje vždy s profesní poctivostí a důrazem na detail, který klade vysoké nároky na odborné znalosti svých pracovníků. Denně zabezpečuje váš perfektní šatní servis bez poskvrny osobnosti.

Čistírna oděvů Daja chápe čas i úsilí, které věnujete svému dokonalému vzhledu a nemalé investici do módního oblékání. Proto věnuje maximální péči vašim šatům a dbá, aby ošacení vypadalo vždy nejlépe. Ctí nadčasové hodnoty oděvů i bytových tkanin a klade důraz na zachování jejich integrity. Dokáže bezpečně odstranit skvrny a vrátit oblečení zpět k jeho dokonalosti. Má speciální programy, jak udržet dlouhodobou životnost všech druhů materiálů i tkanin a vrátit jim jejich svěží vzhled.

Hlavní ocenění však přišlo opakovaně od spokojených zákazníků ve vyhlášené soutěži o nejlepší čistírnu oděvů v Praze rádia KISS a nově Městského úřadu Prahy 1. Uznání za dobrou péči a kvalitní práci v oboru se vrací doporučením zákazníků, oděvních a modelingových firem, kteří rádi využívají našich služeb (Marks & Spencer, Taiza, Versace, BOSS, H. Fejková, Blažek atd.) a doporučují nás svým zákazníkům. Spolupracujeme i s časopisy, se kterými konzultujeme rozdílnost čištění dnes i praktik domácího ošetřování oděvů našich babiček.

Služby provádí profesionální tým s dlouholetou praxí v oboru s vysokou společenskou a odbornou úrovní. Pracovnice jsou trvale vedeny a školeny k využívání novinek v oboru tak, aby udržely krok s vývojem nových materiálů. Společnost je vedena českými majiteli a financována českým kapitálem.

Čistírna oděvů Daja disponuje plně ekologickými stroji značky Union a používá moderní technologické způsoby čištění oděvů a úprav vláken, mezi které patří impregnace, apretace, antistatika, ochrana proti molům a roztočům, dezodorace. Je maximálně šetrná k zachování hebkosti a prodloužení životnosti materiálů. Zakázky jsou žehleny ručně s parou na profesionálních žehlicích stolech, které látku nespálí, neprožehlí a neoleští. Speciálně košile a halenky jsou nadýchané a příjemné na nošení.

Ceník

Naši klienti

Móda a její svět tady bude vždy se svými nároky na kvalitu údržby, se svými volánky, kanýrky, jemnými paspulkami, výšivkami a dalšími detaily. Toto řemeslo vyžaduje odbornou péči a znalosti na údržbu oděvů. Čistírna oděvů Daja má dlouholeté zkušenosti s materiály a je nám velkou ctí, že se o její znalosti můžete opřít. Ceníme si dlouhodobé důvěry v naše schopnosti od stálé soukromé klientely. Mezi naše nejprestižnější a nejváženější zákazníky patří pan expresident Václav Klaus s chotí Livií, i expresident Václav Havel s ženou Dagmar. Velice si této důvěry vážíme.

Významné módní ateliéry a prestižní obchodní domy v Čechách jako Helena Fejková, Iška Fišárková, Osmann Laffita, Blažek, Delor, Chanel, Le Premiere, Blažek, Christian Dior, Fendi, Gucci, Louis Vuitton, Givenchy, Hermès, Valentino a Versace jsou v našich prestižních seznamech klientů. Servis péče o oděvy hostů a zaměstnanců poskytuje čistírna oděvů Daja také mnoha pražským hotelům, divadlům, filmovým ateliérům, firmám i úřadům.

Ocenění Ocenění Ocenění

Naši partneři

Čistírna oděvů Daja s podporou partnerů luxusních značek a významných návrhářů rozšiřuje povědomí o značce a hledá speciální marketingové příležitosti a kampaně. Neváhejte nás kontaktovat v případě zajímavých příležitostí.

Ocenění Ocenění Ocenění

Napsali o nás

Napsali o nás Napsali o nás Napsali o nás Napsali o nás Napsali o nás Napsali o nás Napsali o nás

Kontakt

Obchodní jméno: Čistírna oděvů Daja
Provozovatel: D-Eco Friendly Company s.r.o.
Sídlo společnosti: Radlická 2343/48, 150 00 Praha 5
IČO: 08 08 52 18
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 312767.

Jednatel: Mgr. Jakub Janata
Ředitelka: Dagmar Janatová
Vedoucí provozu: Olga Bartůšková

E-mail: info@cistirna-odevu-daja.cz

Čistírna oděvů Daja

 • Značka Daja vznikla v roce 1992 a je zkratkou prvních dvou počátečních písmen Dagmar Janatové
 • váš nejlepší pomocník a expert v Praze 1, 5, 6 a v Hradci Králové na čištění oděvů
 • zajistí služby pro individuální i korporátní klientelu, firmy, divadla, muzea, hotely, restaurace
 • je spolehlivá v bezchybném servisu
 • profesionální čištění dámských šatů, kostýmů, značkových šatů
 • profesionální čištění pánských obleků, fraků, smokingů, žaketů
 • profesionální čištění svatebních šatů a oděvů pro ženichy, nevěsty a družičky
 • zajistí čištění historických oděvů
 • provádí suché čištění kůží a kožešin, suché a mokré čištění
 • nabízí ochranu textilu apretaci, impregnaci, antistatiku
 • nově – účinná ochrana textilu proti domácím škůdcům (moli, roztoči)
 • mokré a suché čištění prádla, košil a jemných tkanin
 • údržba všech druhů textilií, závěsů, záclon, přehozů, potahů
 • servis čištění textilních oděvů během 24 hodin až 10 dnů (dle náročnosti)
 • odstraňujeme následky po havárii vody, nebo po požáru (odstranění zápachu kouře)
 • servis čištění kůží a kožešin do 10 dní
 • servis na krejčovské práce a drobné opravy oděvů od 2 dnů až do 14 dnů podle náročnosti opravy
 • doprava – nadstandartní vyzvednutí a závoz oděvů z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře
 • věrnostní program s benefity a různými slevovými akcemi po celý rok
 • otevřeno 7 dní v týdnu ve všech provozovnách
 • vybavení provozoven: moderní ekologická čistírenská technika s uzavřeným okruhem pro suché a mokré čištění

Termín čištění a oprav

Čištění textilních oděvů: 90 minut až 48 hodin
Čištění kožených oděvů a kožešin: do 10 dní
Opravy oděvů: 90 minut až 14 dnů

Máte-li zájem o kvalitní služby, obraťte se na nás. Služby rozšíříme i u Vás.

 

Naše ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění
Šipka