Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
cz en
Facebook Menu

Svatební a společenské šaty

„Jedině Čistírna oděvů Daja ochrání mé svatební šaty a velké večerní róby.“ říká módní návrhářka Helena Fejková

Každá holčička si od mala sní svůj nejkrásnější svatební den a svého ženicha. A ten je najednou tady. Zářivý, nejšťastnější den pro oba, se svatebními šaty, květinami, svatebním obřadem, hostinou, spousty přátel, dárků a dalšími drobnostmi nezbytnými v nejdůležitější den našeho života.

Příprava svatebních obřadů a všech detailů vyžaduje všechnu pozornost a dlouhou přípravu a Čistírna oděvů Daja je velmi hrdá na to, že Vám svým malým přispěním pomůže k dokonalosti v nejšťastnější den každého z nás. Pomůžeme s bezchybným vzhledem šatů nevěsty, ženicha i svatebčanů a po šťastně prožitých líbánkách připravíme svatební šaty a obleky k dlouhodobému uložení nebo možná i prodeji. Jednou ale třeba… Vaše malá dcera objeví ve skříni krásné svatební šaty a …

Ošetříme s největší péčí

  • svatební šaty, závoje, kožešinové peleríny
  • oblek ženicha, rodičů, družiček, svatebčanů
  • šaty na křtiny a přijímání
  • společenské šaty dámské, večerní róby, pánské fraky, jackety, košile
  • napaříme a vyžehlíme pomačkané čisté šaty po převozu
  • zajistíme úpravy svatebních šatů, nebo změnu stylu

Máme radost z krásných kreací svatebních šatů našich předních módních designerů jako atelier Heleny Fejkové, Osmana Lafity, Išky Fišárkové, a dalších českých módních salonů, se kterými spolupracujeme. Pokud budete mít zájem, pomůžeme Vám vybrat nejvhodnějšího módního návrháře pro návrh nejlepších svatebních šatů, nebo upravit historické šaty Vaší babičky do nového moderního stylu.

 

Naše ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění
Šipka