Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
cz en
Facebook Menu

Bytový textil a dekorace

K bezchybnému vzhledu Vašeho útulného domova patří i ošetření všech bytových textilií včetně závěsů a záclon. Čistírna oděvů Daja má speciální program pro odstraňování prachu ze všech druhů materiálů. Ke starožitným tkaninám má zvlášť citlivý přístup, protože má v úctě Vaše osobní citové vazby k historickým rodinným památkám. Ošetřování starožitných tkanin jako jsou polštáře, plédy, přehozy, ubrusy a záclony věnuje Čistírna oděvů Daja v Praze a Hradci Králové pozornost ke každému kousku zvlášť.

Můžeme Vám pomoci s údržbou

 • potahů na křesla a gauče
 • přehozy a polštáře
 • starožitných tkanin s náročnými dekoracemi a výšivkami
 • okenních závěsů a záclon
 • na přání zákazníka provedeme antistatickou úpravu materiálu
 • kusových koberců – (pobočka OC Futurum nepřijímá kusové koberce)

Interiéry

Závěsy, přehozy a jemné záclony

Záclony a závěsy patří mezi jemný dekorativní styling našich bytových interiérů. Dnes je k dispozici velká škála exkluzivních i nákladných barevných nebo bílých tkanin. Zářivost nebo bělost textilií časem šedne. Proto k nim při jejich údržbě přistupujeme zvlášť opatrně, abychom zachovali jejich barevnou stálost a vzdušnost. Naší specialitou u záclon je jejich opětovné vybělení s maximální šetrností k materiálu.

Čištění čalounění od prachu a nečistot, čištění koberců na stěnu, starožitné koberce a koberečky

Neexistuje žádný lepší způsob, jak udržet vaše interiérové textilie a bytové vybavení ve vaší rezidenci, bytě, letadle nebo jachtě, než tím, že využijete servis Čistírny oděvů Daja. Náš tým Vám bezplatně provede konzultaci a připraví návrh údržby. Tato komplexní analýza zahrnuje odhady jakým způsobem odstranit pozůstatky prachu, sazí, vodních map apod., na bytovém textilu jako (přehozy, polštáře a koberce), případně navrhne čištění (proti prachovým roztočům, molům, kouři).

Doporučujeme, aby váš domov minimálně jednou za rok prošel komplexní údržbou čištěním a odstraněním prachu ze závěsů a čalounění. Převaha materiálů v domácnosti se skládá z porézních materiálů, ve kterých se udržují prachové částice, které se uvolňují do vzduchu a které dýcháte. Odstraněním alergenů podpoříte zdraví svých blízkých.


Ložní prádlo a ručníky

Naší péčí docílíme, že Váš slavnostní stůl dokáže prostřením zářivých běloskvoucích ubrusů a ubrousků umocnit krásnou atmosféru rodinných oslav. Čistírna oděvů Daja má zkušenosti s odstraněním známek stárnutí – zažloutnutí či oxidace barev.

Vaše ložní prádlo, ať používáte tradiční materiály, nebo moderní stylové luxusní lůžkoviny s dekorativními přehozy z hedvábí či saténů, zaslouží si zvláštní pozornost pro krásu konečného efektu vašeho obydlí.

Můžeme Vám pomoci s údržbou

 • ložního prádla - prostěradla, cíchy, polštáře, přehozy
 • stylových lůžkovin, dekorativních přehozů, polštářků
 • stolního prádla - ubrusy, ubrousky
 • ošetření starodávných historických tkanin a náročné výšivky
 • koupelnového prádla - ručníky, koupelnové předložky
 • zajišťujeme údržbu prošívaných dek a polštářů

Máme připraven následující proces

 • zvolení vhodného technologického způsobu
 • výběr vhodných čisticích prostředků s přidáním aviváže nebo škrobu
 • prádlo ručně žehlíme, lůžkoviny mají delší životnost
 • zajišťujeme dopravu

Voda a oheň

Pomoc při odstraňování následků vytopení bytu, povodní, po požáru odstranění kouře, sazí z oděvů a textilií

Pokud Vás zastihne nešťastná příhoda požáru nebo vytopení bytu, či domu, Čistírna oděvů Daja v Praze a Hradci Králové nabízí pomoc při odstraňování následků ohně, kouře, nebo poškození vodou. Čištěním všech jemných oděvů, textilu a bytového vybavení, odstraníme kyselý zápach z oděvů a textilu a poškozené oděvy vrátíme zpět do původního vzhledu. Zůstatek zápachu po požáru je velmi kyselý, v kombinaci s vodou představuje riziko rozšíření plísní nejen pro vaše zdraví, ale vaše oděvy a textil, poté, co je zasažen celý obytný prostor.

V případě katastrofy je tu pro Vás Čistírna oděvů Daja, aby Vám pomohla zachránit a obnovit vaše ošacení i bytové doplňky. Odborníci jsou vybaveni tak, aby vám pomohli vyřešit všechny problémy rychle, účinně a natrvalo. Doba zhotovení zakázky 1 týden.

 

Naše ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění
Šipka