Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
cz en
Facebook Menu

Exkluzivní dárkové poukazy

Čistírna oděvů Daja má připraveny výhodné, a nakonec i potřebné dárkové poukazy pro vaše blízké, obchodní přátele i firmy. Poukaz si můžete objednat v ceně, která vám nejvíce vyhovuje. Ceny poukazů začínají od 1000,-Kč a získáte tak okamžitou 10% slevu. Poukazy lze objednat mailem nebo koupit osobně na pobočce. Je to originální dárek, který potěší. Hodnotu poukazu lze odečítat postupně, při každé vaší další návštěvě čistírny oděvů Daja. Dárkový poukaz má platnost tři měsíce od data nákupu a je platný pouze při předložení daňového dokladu o koupi, včetně následujících účtenek při jeho čerpání za čištění oděvů.

Zaplatíte 1000 Kčzískáte 10% slevu » poukaz v hodnotě 1100 Kč
Zaplatíte 2000 Kčzískáte 10% slevu » poukaz v hodnotě 2200 Kč

Čistící pomůcky

Pomůcky do domácnosti pro rychlou údržbu před odchodem do práce nebo za zábavou. Konečná tečka vašeho bezchybného image. Lepící válečky, kartáče, ramínka a vaky si můžete zakoupit na našich pobočkách nebo objednat online.

Lepící válečky a čistící kartáče

Lepicí páskou čistícího válečku odstraníte všechny chloupky z obleků od domácích mazlíčků. Odtržením použité a již nelepící části válečku získáte opakovaně nový čistící povrch. Čistící kartáče díky struktuře materiálu v kartáči Vám umožní odstranění drobných chloupků z flaušových a vlněných materiálů. Nově máme i kartáče pro kůže a svetry, kdy jejich použitím obnovíte jemný povrch oděvů.

Ramínka

Po Váš šatník máme k dispozici dřevěná ramínka v nejlepší kvalitě. Široká dřevěná ramínka se neprověšují a svému oděvu tak dávají plnou podporu po celou dobu uskladnění. Ramínka jsou vhodná pro všechny druhy oděvů.

Vaky na oděvy

Tyto nepostradatelné obaly šatů jsou na cestách velmi vhodným pomocníkem. Vyčištěné a vyžehlené oblečení pohodlně přepravíte na místo svého pobytu a díky tomuto jednoduchému šatnímu doplňku jste vždy stoprocentně a bezchybně připraveni k důležitému jednání nebo společenským setkáním. Vaky máme jak krátké pro obleky, tak dlouhé pro kabáty. Speciálně dlouhé a široké pak pro svatební šaty.

Chci si objednat

mailem přes registraci

 

Naše ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění
Šipka