Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Velké vánoce s čistírnou oděvů Daja

Nadílku plných dárkových kupónů jsme tyto Vánoce připravili pro Vás - naše zákazníky. 

Jak ji získáte? 

1. Registrací - členstvím v našem klubu

2. Návštěvou našich poboček, kde jsou volně k dispozici

3. Vytištěním přílohy

Přejeme hezké Vánoce a Šťastný nový rok

 

 
cz en
Facebook Menu
Banner

Naše pobočky,
kontakty
více
Naše pobočky
Ceník
našich služeb
více
Ceník našich služeb
„Je to pravda odvěká, šaty dělají člověka“
text písně Voskovce a Wericha
Exkluzivní dárkové poukazy a čistící pomůckyExkluzivní dárkové poukazy a čistící pomůcky Doprava vaší zakázky zdarmaDoprava vaší zakázky zdarma Členství zdarma – výhody a bonusyČlenství zdarma – výhody a bonusy
Víte kolik jsme už obsloužili zákazníků?

Od začátku roku 2020 přišlo na naše pobočky 8.950 zákazníků a s naším členstvím ušetřili 28.150 Kč. Tato čísla rostou každým dnem!

 

Vítejte na stránkách čistírny oděvů Daja

Čistírna oděvů Daja působí ve službách od roku 1992 na území Prahy 1, 5, 6 a v Hradci Králové. Za tuto dobu získala ocenění pro svoje stabilně prvotřídní služby a udržuje si nadále proti konkurenci vysoký standard. Jako jedna z prvních byla několikrát oceněna značkou kvality Czech Made.

Hlavní ocenění však přišlo opakovaně od spokojených zákazníků ve vyhlášené soutěži o nejlepší čistírnu oděvů v Praze rádia KISS a nově Městského úřadu Prahy 1. Uznání za dobrou péči a kvalitní práci v oboru se vrací doporučením oděvních a modelingových firem, kteří rádi využívají našich služeb (Marks & Spencer, Taiza, Versace, BOSS, H. Fejková, Blažek, atd.) a doporučují nás svým zákazníkům. Spolupracujeme i s časopisy, se kterými konzultujeme rozdílnost čištění dnes i praktik domácího ošetřování oděvů našich babiček.

Služby provádí profesionální tým s dlouholetou praxí v oboru s vysokou společenskou a odbornou úrovní. Pracovnice jsou trvale vedeny a školeny k využívání novinek v oboru tak, aby udržely krok s vývojem nových materiálů. Společnost je vedena českými majiteli a financována českým kapitálem.

Čistírna oděvů Daja disponuje plně ekologickými stroji značky Union a používá moderní technologické způsoby čištění oděvů a úprav vláken, mezi které patří impregnace, apretace, antistatika, ochrana proti molům a roztočům. Je maximálně šetrná k zachování hebkosti a prodloužení životnosti materiálů. Zakázky jsou žehleny ručně s parou na profesionálních žehlicích prknech, které látku neprožehlí a neoleští. Speciálně košile a halenky jsou nadýchané a příjemné na nošení.

 

Naše ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění
Šipka