Pro jejich redukci a dokonalé odstranění slouží čtyři základní kroky: 
 
1) Krok - snížení vlhkosti vzduchu na 50 % pravidelným větráním prostor
2) Krok - přikrývky a polštáře oddělovat od matrace pravidelně přes den kvůli snížení teploty, vlhkosti a přístupu světla
3) Krok - pravidelné praní polštářů, peřin, ložního prádla, plyšových hraček a to nejméně na 60 °C s použitím desinfekčního prostředku
4) Krok - najdete u nás!! PŘÍPRAVEK PROTI ROZTOČŮM, který po 8 hodinách vyhubí 99 % vše živé.
 
Aplikaci vám provedeme u nás na pobočkách v Praze nebo Hradci Králové za cenu 50,- Kč, nebo si můžete rozprašovač koupit domů za cenu 159,- Kč aplikovat, kde budete potřebovat. 
 
Menu

Lepící válečky a kartáče

Pomůcka do domácnosti pro rychlou údržbu před odchodem do práce nebo za zábavou. Konečná tečka vašeho bezchybného image. Lepicí páskou čistícího válečku odstraníte všechny chloupky z obleků od domácích mazlíčků. Odtržením použité a již nelepící části válečku získáte několikanásobně větší objem k čištění. Čistící kartáče díky struktuře materiálu v kartáči Vám umožní odstranění drobných chloupků z flaušových a vlněných materiálů.

Lepící válečky a kartáče si můžete zakoupit na našich pobočkách nebo objednat při závozu. Můžete využít také náš mail info@cistirna-odevu-daja.cz.

 

Naše ocenění